Пилипишин уверен: в новом Киевсовете блок Литвина станет основой для формирования третьей силы

Кандидат на посаду столичного міського голови Віктор Пилипишин переконаний, що Блок Литвина може стати базою для формування у новій Київраді третьої сили, яка буде орієнтована на конструктивну роботу в інтересах киян. Про це він заявив під час брифінгу на тему: «Хід виборчого процесу та попередні результати голосування».

«Сьогодні у Києві ворогують між собою радикально налаштовані одна до одної політичні сили, — відзначив Віктор Пилипишин. – Якщо це протистояння продовжиться, то кияни від цього нічого не виграють. Тому потрібно створити нову, третю силу, яка матиме більшість і буде працювати у Київраді, а не займатися демагогією. Базою для створення такої третьої сили може слугувати Блок Литвина. Очевидно, усвідомлюючи це, деякі наші опоненти роблять усе можливе, щоб така третя сила не виникла. У даний момент, на етапі підбиття підсумків голосування, відбувається масова крадіжка голосів у Блоку Литвина».

Нагадаємо, що за даними екзит-полу «Демініціативи+КМІС» Віктора Пилипишина підтримали 9,1% киян, тоді як Блок Литвина отримав 10,4% голосів. За даними екзит-полу СОЦІС Віктор Пилипишин отримав 8,8%, Блок Литвина – 10,8% голосів.

Источник: Версии
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в linkedin
LinkedIn
Поделиться в twitter
Twitter

При полном или частичном использовании материалов сайта, ссылка на «Версии.com» обязательна.

Всі інформаційні повідомлення, що розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна

Напишите нам