Митингующие под стенами Кабмина требовали поднять тарифы для населения

Митингующие под стенами Кабмина требовали поднять тарифы для населения

Активісти Фронт захисту національного виробника 20 червня провели під стінами КМУ акцію протесту з вимогою знизити тарифи на електроенергію для промислових підприємств і підняти вартість електрики для населення. За думкою ініціаторів акції, такі зміни допоможуть стабілізувати економіку країни.

Як повідомив один з учасників акції, нинішні ціни на електрику для більшості українських підприємств є неприйнятними, і з кожним днем наближають вітчизняну промисловість до колапсу. В той час як тарифи для населення явно занижені і не відповідають реальній вартості.

«Необхідно знизити тарифи в першу чергу для феросплавних заводів. Зрозуміло, що для населення та інших підприємств тарифи доведеться підняти. Але українська економіка потребує невідкладного корегування тарифів і приведення їх до необхідного балансу», - зазначив активіст Фронту Денис Нечипоренко. «За підрахунками експертів, штучне заниження цін на електроенергію для населення і завищення для підприємств, вже в найближчий час може спровокувати банкрутство більше ніж десяти великих та середніх підприємств України», - запевнив Нечипоренко.

Підтримати ідею підвищення тарифів для населення на користь зміцнення української промисловості під стіни кабміну вийшло близько 10 людей з плакатми та гучномовцями. Як стало відомо, подібні акції активісти Фронту захисту національного виробника проводять приблизно раз на місяць.