Довгий: мы впервые стали отменять незаконные земельные решения!

«Спочатку звинуватити, а далі як буде – це звичайна манера поведінки наших опонентів», — сказав в інтерв’ю журналу «Профиль» член Блоку Леоніда Черновецького, секретар Київради Олесь Довгий.

За словами секретаря Київради, ні на київську владу, ні на чинного міського голову до початку виборчої кампанії представники БЮТ не подавали до суду. «Всі розуміли, що для цього немає правових підстав. А судові позови почали використовувати тільки в ході виборчої кампанії, що вже саме по собі говорить про їх політичний, а не юридичний характер», — вважає Олесь Довгий.

Він також зазначив, що команда Леоніда Черновецького могла уникнути виборів, опротестувавши рішення парламенту в суді. «Але ми цього не зробили. Ми йдемо на вибори щоб перемогти і, таким чином, дати ляпасу тим політиканам, які прагнуть дістати київський ресурс для його використання у власних політичних цілях, а не для поліпшення добробуту киян», — зазначив член Блоку Леоніда Черновецького.

Водночас Олесь Довгий підкреслив, що «ми – перша київська влада, яка почала відміняти незаконні рішення про виділення землі і забудову, не боячись «сильних світу цього», які стоять за внутрішньоквартальними забудовами та знищенням зелених насаджень міста». «Саме вони ставлять свої економічні інтереси вище за інтереси киян», — переконаний він.

За словами секретаря Київради, попередній міський голова і підконтрольна йому міськрада ухвалили рішення про передачу 1500 га київської землі в оренду за копійки під сільгоспвиробництво строком на 25 років. «Серед тих, хто тоді голосував за це рішення, є чимало представників нинішнього блоку Віталія Кличка», — зауважив він.

Разом з тим, як зазначив Олесь Довгий, на сесії Київради 1 жовтня землі були повернуті в економічний оборот міста. «Ми примусили людей, які за рішенням попередньої влади платили за землю копійки, зайнятися розвитком міста та сплачувати до бюджету сотні мільйонів гривень у вигляді оренди, податку на землю й інших податків з господарської діяльності. Саме це стало результатом наших рішень, не говорячи вже про сотні тисяч метрів соціального житла, які міська влада планує побудувати на цих землях», — підкреслив член Блоку Леоніда Черновецького.

Версия для печати

Гороскопы на сегодня

#horoukrnet a{ text-align: center; font-weight: normal; color: #000; text-decoration: none; font-size: 8pt;} #horoukrnet img {vertical-align: top; margin: 0 5px 15px 0;}

Загрузка…
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в linkedin
LinkedIn
Поделиться в twitter
Twitter

При полном или частичном использовании материалов сайта, ссылка на «Версии.com» обязательна.

Всі інформаційні повідомлення, що розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна

Напишите нам