Новости
Владелец ЕРДЕ банка Демчак украл у государства 400 миллионов?
24.08.2012 16:57

Владелец ЕРДЕ банка Демчак украл у государства 400 миллионов?

В розпорядженні редакції опинивнвся запит народного депутата Новікова О., який повідомляє про діяльність злочинної організації, створеної на базі ПАТ «Ерде банк», яка надає послуги щодо конвертації безготівкових грошових коштів у готівку з використанням учасників фондового ринку.

Організатором та безпосереднім куратором «конвертаційного центру» є Демчак Руслан Євгенович, власник корпорації «Українська бізнес група», до складу якої входить і ПАТ «Ерде банк».

Згідно з наявною інформацією, лише протягом 2010-2011 років через даний конвертаційний центр було переведено понад 400 млн. грн., які в подальшому були виведені з реального сектору економіки та переведено в готівку.

Послугами зазначеного конвертаційного центру скористалася значна кількість суб’єктів господарської діяльності, для яких переведено в готівку різний діапазон сум коштів.

Реально існуючі суб'єкти господарської діяльності, спрямовують кошти за фіктивними договорами на рахунки транзитних підприємств, які обслуговуються ПАТ «Ерде банк».

А вони в подальшому перераховували вказані кошти на рахунок ТОВ «Юридична компанія «Консалтінг груп», яка, у свою чергу входить до складу Корпорації Ukrainian Business Group, очолюваної Демчаком Р.Є.

Також протягом 2010-2011 років з рахунків низки інших підприємств, відкритих також в Ерде-банку, в якості оплати за прості векселі перераховували кошти на рахунок ТОВ «ФК Контанго» (м. Полтава) заявляє народний депутат.

При полном или частичном использовании материалов сайта, ссылка на "Версии.com" обязательна.

Всі інформаційні повідомлення, що розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна