На майдане объявили всеукраинскую забастовку


Співголовами новосформованого всеукраїнського страйкового комітету стали Віталій Кличко, Юрій Луценко, Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок.Про це після брифінгу представників Ради ВО «Майдан» в Будинку профспілок за підсумками засідання Ради заявив Віталій Кличко, передає прес-служба партії «Удар».

За словами політика, основне завдання страйкому – забезпечення переходу Євромайдану на новий рівень роботи – більш ритмічні протести та всеохоплюючий загальноукраїнський страйк.

Кличко нагадав, що вимоги Майдану залишаються незмінними: відставка прем'єр-міністра Миколи Азарова та уряду, а також дострокові вибори.

«Акції тривають і будуть динамічнішими. Крім того, з дев’ятої години ранку 10 січня розпочинається всеохоплюючий загальноукраїнський страйк. Це означає повну зупинку роботи підприємств усіх форм власності та напрямків діяльності», — наголосив він.

«Ми вийшли із закликом до усіх громадян України, щоб 10 січня кожен припинив діяльність на своєму робочому місці на вісім годин, починаючи з 9 ранку. Не має значення, що ви працюєте слюсарем на заводі, чи електриком, чи міліціонером або прокурором, чи пожежником або лікарем швидкої допомоги. Лікарям і медичним працівникам не варто хвилюватися — за вісім годин ніхто не помре, і нічого страшного не відбудеться. Натомість за ці 8 годин загальноукраїнського всеохоплюючого страйку влада переконається, що народ України з нами. Вони просто не зможуть проігнорувати цей страйк, коли буде зупинена будь-яка діяльність у державі – авіаційне та залізничне сполучення, робота медицини та освіти, банківська діяльність, виробництво, комунальна сфера. Пора зробити цей рішучий крок», — підкреслив Кличко.

Політик також розповів, що на засіданні ради ВО «Майдан» було затверджено план подальшої чіткої організації Майдану та його мобілізації.

«Сьогодні на нараді було оголошено про створення страйкому», — повідомив він, додавши, що наразі уже відомо, хто ввійшов до його складу.

«Співголови всеукраїнського страйкового комітету були обрані, крім мене, Юрій Луценко, Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок. До складу страйкому увійшли 20 чоловік, це, крім співголів, Віталій Портников, Петро Порошенко, Андрій Парубій, Єгор Соболєв, Олександр Турчинов,Тарас Бойків, Олексій Гарань, Василь Гацько, Ігор Жданов,Андрій Іллєнко, Ірена Карпа, Сергій Квіт, В'ячеслав Кириленко, Ігор Коліушко, Руслан Кошулинський, Іван Крулько, Ігор Луценко, Марія Матіос, Андрій Мохник, Олег Осуховський, Валерій Пацкан, Сашко Положинський, Сергій Рахманін, Сергій Соболєв, Олександр Сушко, Вікторія Сюмар, Борис Тарасюк, Валерій Чалий, Віктор Чумак, Тетяна Чорновіл, Зорян Шкіряк. Цей список відкритий і буде поповнюватися новими прізвищами», — наголосив Кличко.

Як відомо, Віталій Кличко також є співголовою ради Всеукраїнського об’єднання «Майдан», створеного 22 грудня 2013 року.

Источник: Версии
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в linkedin
LinkedIn
Поделиться в twitter
Twitter

При полном или частичном использовании материалов сайта, ссылка на «Версии.com» обязательна.

Всі інформаційні повідомлення, що розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна

Напишите нам