Дмитро Касьяненко — людина, яка робить світ кращим

Рішенням Президії та Науково-експертної Ради Програми «Лідери XXI століття» правника, адвоката Касьяненко Дмитра удостоєно Почесного звання «Лицар Вітчизни» з врученням ордена «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни» з посвідченням, іменного диплома, почесної іменної зброї — оригінальної лицарської шаблі та нагрудного знака «Лицарського Легіону України».

Дмитро Касяненко починаючи з 2010 року є керуючим партнером Юридичної компанії «Касьяненко і партнери», Починаючи з 2002 року отримав великий юридичний досвід на ключових позиціях приватних юридичних компаній, бізнес-структур та державному секторі в сфері права.

Є дійсним членом громадської організації Правове партнерство України, член Торгово-промислової палати України, член Асоціації правників України, член громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості. У 2018- 2019 роках рекомендований міжнародним виданням The Legal 500 та IFLR1000, Chambers and Partners, намінован на міжнародну нагороду BID. QC100 TQM, BID Quality Award in the Gold category в Женеві.

Як керуючий партнер юридичної компанії Дмитро Касьяненко має грунтовний професійний досвід по ключових напрямах юридичних практик: інвестиційна діяльність, будівництво, банківське та фінансове право, реструктуризація боргів, господарське право, податкове право, земельне право, корпоративне право, договірне право, банкрутство, цивільне та сімейне право, страхове право, адміністративне та кримінальне право, екологічне право, судова практика.

Крім того , Дмитро Касьяненко спеціалізується в області юридичного супроводу бізнес проектів, в минулому депутат місцевої ради VII скликання 2015-2017 р, брав активну участь в розробці правових схем і механізмів, аналізі чинного законодавства, щільно взаємодіє з державними органами, міжнародними партнерами.

«Приємно отримувати хороші новини, особливо коли активна, щоденна, кропітка праця, це не тільки твоя заслуга, а також заслуга відданої команди однодумців, професіоналів своєї справи, людей з якими ти працюєш «пліч о пліч»!» повідомив Касьяненко Дмитро на своїй сторінці у Фейсбуці.

Як зазначено у листі, Дмитро Касьяненко удостоєний цих відзнак за високу національну гідність, активну участь у збереженні та захисті Української держави, за щоденну кропітку працю, що підтримує соціально – економічну та військову міцність України, за відданість справі, ефективне управління підприємством та вагомий особистий внесок у розвиток країни.

Офіційна церемонія, вручення нагород, відповідно до найвищого церемоніального протоколу, відбудеться 25 червня 2019 року в Малому Маріїнському Палаці (м.Київ, вул. Грушевського, 22) ході засідання ділової громадськості України до дня Конституції України.

54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в linkedin
LinkedIn
Поделиться в twitter
Twitter

При полном или частичном использовании материалов сайта, ссылка на «Версии.com» обязательна.

Всі інформаційні повідомлення, що розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна

Напишите нам