
Придбати двері міжкімнатні в Рівному іноді буває дуже складно. В чому причина? Звісно, в їх величезному виборі в Сезон Плюс. І тут є рішення, варто купити найкращі. Це які? Ті моделі, що відповідають:
- дизайну приміщення;
- бюджету;
- вимогам до функціональності;
- особистим вподобанням клієнта.
Вибір кращих міжкімнатних дверей
З чого розпочати? Варто вирішити, з якого матеріалу мають бути виготовлені двері. Дерев’яні конструкції вважаються класикою. Вони відомі своєю довговічністю та натуральним виглядом, добре ізолюють звук і тепло. Найкращі варіанти виготовляються з масиву дерева (дуб, ясен), хоча такі двері можуть бути дорожчими. Якщо шукаєте більш доступний варіант, зверніть увагу на двері з МДФ. Вони схожі на дерев’яні – міцні, вологостійкі й можуть бути пофарбовані в різні кольори та мати різну текстуру. Це вдалий варіант для сучасного інтер’єру.
Щоб приміщення виглядало більш легким, достатньо встановити в ньому скляні двері. Зазвичай вони виготовляються з загартованого чи ламінованого скла. І це правильно, з точки зору безпеки. Підходять для ванних кімнат, кухонь або сучасних офісних просторів. Універсальним же варіантом вважаються двері з комбінованих матеріалів. Зазвичай дерево поєднують зі склом чи металом. Такі моделі є стильними та універсальними.
Визначившись з матеріалом, оберіть тип конструкції дверей:
- Розпашні – класичний варіант, підходять для більшості приміщень. Вони прості у використанні та встановленні, забезпечують хорошу звукоізоляцію.
- Розсувні – ідеальні для невеликих кімнат, оскільки не займають місця при відкриванні. Можуть бути накладними чи вбудованими в стіну.
- Складні – підходять для зонування простору, дозволяють його заощадити. Вони менш звукоізольовані, але зручні для застосування в невеликих кімнатах.
- Маятникові – можуть відкриватися в обидва боки, зазвичай використовуються в сучасних інтер’єрах або комерційних приміщеннях.
Класичні двері добре вписуються в традиційні інтер’єри й можуть бути прикрашені різними декоративними елементами. Сучасні моделі, навпаки, вирізняються мінімалізмом. Для них характерні чисті лінії та гладка поверхня. Часто використовуються в інтер’єрах скандинавського стилю, модерн, або хай-тек. Для оформлення в стилі індастріал підходять двері в стилі лофт. Їх виготовляють з грубих матеріалів, таких як метал або необроблене дерево.
Характеристики, що мають вирішальне значення
Мова переважно про функціональні особливості моделей. Якщо важлива звукоізоляція (наприклад, для спальні або кабінету), варто вибрати двері з товстого матеріалу чи з додатковими ущільнювачами. Що ж обрати, коли потрібно зберегти тепло? В такому випадку найкраще підійдуть двері з дерева або МДФ (з теплоізоляційними вставками). Якщо ж в домі є маленькі діти, варто розглянути конструкції зі спеціальними замками та з безпечними матеріалами, наприклад, зі склом, що вкрите захисною плівкою.
Звісно, не останнє значення має й бюджет. Найдешевшими є двері з МФД та ламіновані. Більш дорогі – вироби з масиву дерева з комбінованими матеріалами (дерево й скло) – оптимальне співвідношення ціни та якості. І найдорожчі – моделі з цінних порід, особливо ті, що виготовлені на індивідуальне замовлення, втім, це унікальне та довговічне рішення.
Найкращі міжкімнатні двері – вироби, які відповідають вашим потребам та бюджету, й гармонійно вписуються в дизайн інтер’єру. При виборі дверей важливо звертати увагу на матеріал, конструкцію, функціональність і естетику. Саме від його правильності залежить комфорт у вашому домі.