
Якщо хтось впевнений, що забезпечити одягом дитину – це просто, то він суттєво помиляється. На відміну від дорослих, діти не хочуть віддавати перевагу практичності чи вигідній ціні – їм потрібно те, що влаштує їх за зовнішнім виглядом, відповідністю сучасним тенденціям тощо. Особливо непросто підібрати одяг для хлопчиків – зазвичай вони більш активні, ніж дівчата, що додає ще декілька вимог до списку тих, які висувають матусі до виробників.
Одяг для хлопчиків: очікування та реальність
Незаперечним є той факт, що зовнішня привабливість не є ключовим критерієм вибору дитячого одягу. Звісно, зазвичай батькам приємно одягати своїх малюків так, щоб всі оберталися їм слідом, але якщо придбана річ не виправдовує своїх очікувань – швидше за все, перша покупка у продавця (або виробника) стане й останньою. Діти ростуть, і ніхто не вимагає, щоб придбаний одяг служив їм роками, але є декілька критеріїв, важливість яких заперечити неможливо:
- Привабливий зовнішній вигляд. Це візитівка виробника, адже для того, щоб зацікавитися іншими критеріями, батьки повинні спочатку звернути увагу на ту чи іншу річ.
- Відповідна ціна. Якщо батьки хочуть брендовий одяг, незалежно від його вартості, вони знайдуть, де його придбати. А якщо для них важливі інші складові, то ціна повинна стати тим, що змусить зробити покупку саме тут.
- Відсутність проблем з логістикою. Зазвичай покупка потрібна «на вчора», а тому відповідь продавця стосовно відправки раз на тиждень може повністю знищити бажання щось купувати. Те саме зі способами доставки: варто звертати увагу не тільки на власну зручність, але і на побажання клієнтів.
- Якість. У цьому короткому слові міститься дуже багато: це і відповідність зображенню та заявленим розмірам, і зовнішній вигляд після першого ж прання, і безпечність використаних матеріалів, і простота догляду, і практичність, і багато чого іншого.
Якщо перша покупка здійснюється завжди простіше, то на наступні наважуються тільки ті, кого задовольняють якщо і не всі, то переважна більшість факторів.
Як зробити правильний вибір
Щоб не засмучуватися через те, що ваш син не хоче мати справи із придбаними речами, обов’язково дотримуйтесь декількох простих правил:
- враховуйте його вподобання;
- показуйте зображення речей до придбання та впевніться, що вони йому візуально подобаються;
- намагайтеся враховувати сучасні тенденції та тренди (у певному віці це дуже важливо!);
- не забивайте шафу купою «потрібних», на ваш погляд, речей – нехай це буде те, що дитині справді подобається і підходить.
Насправді, сьогодні проблему вибору вирішити набагато простіше. Адже замість виснажливих походів магазинами можна разом зручно сісти біля монітору комп’ютера та разом переглядати наявні пропозиції. Це дозволить придбати як одну необхідну річ, так і повністю підібрати гардероб для маленького модника.