Левченко з Брагінським розвели корупцію на транспорті Києва на користь Комарницького і Палатного, — ЗМІ

Останнім часом імена директорів КП “Київпастранс” Дмитра Левченка та КП “Київський метрополітен” Віктора Брагінського все частіше спливають у матеріалах журналістських розслідувань стосовно корупції в столичній владі. І неодмінно поруч з’являються інші прізвища, а саме — Артура Палатного, голови партії УДАР мера Віталія Кличка, а за сумісництвом — його кума і, як пишуть ЗМІ, “гаманця, а також — Дениса Комарницького, якого журналісти називають другом міського голови та головним “схемником” Києва, пишуть ЗМІ.

“Нам вдалося встановити нові докази зв’язків і навіть “підзвітності” Левченка та Брагінського перед Комарницьким та Палатним. А також встановити нові факти розкішного життя столичних чиновників на вочевидь нетрудові доходи. Власне, головне свідчення щодо цих мафіозних зв’язків — те, що і Віктор Брагінський, і Дмитро Левченко регулярно ходять до бізнес-центру IQ, де знаходяться офіси й Дениса Комарницького, й Артура Палатного. Є фото, як до парковки цього БЦ заїжджає машина очільника Метрополітена, і як сам він заходить до приміщення. З наплічником, в якому — ймовірно — заносить частину “корупційної ренти”, яка належить його “патронам”. Директора “Київпастранса” також неодноразово фіксували в цій будівлі, куди він ходить “на уклін” до “босів”. А також Левченка було помічено в компанії Палатного, з яким вони досить довго спілкувалися віч-на-віч.”, — йдеться у матеріалі.

Крім того, зазначають ЗМІ, Кличківськи директори дуже люблять розкішне життя, забезпечувати яке зокрема допомагають корупційні оборудки заступника директора “Київпастрансу” Павла Кирилюка.

Зокрема, у розслідуванні згадуються та демонструються декілька дорогих автомобілів, яхта, водний мотоцикл та цінна нерухомість Левченка з Брагінським. А також — їхні числені поїздки за кордон після 24 лютого 2022 року.

У статті показують ще цілу низку людей, що задіяні у транспортних схемах столиці.

“Всі ці хороми, автомобілі, човни — це вкрадені у киян гроші. Це відсутність нормального наземного транспорту, жодної нової станції метро за 9,5 років мерства Кличка. І розібратися з цим — справа Національного антикорупційного бюро. Бо, хоч ЗМІ й викривають цих корупціонерів — вони після кожного такого матеріалу просто сміються, впевнені, що їм нічого не буде. Так, Павлом Кирилюком НАБУ вже зацікавилося, проте справа поки що просувається вкрай повільно. А його ім’я — вже просто синонім корупції в Києві, і він — досі на посаді. А поки такі як Кирилюк, Левченко, Брагінський залишаються при “годівниці”, поки такі як Романюк їх покривають, поки такі, як Комарницький і Палатний на цьому заробляють, а Кличко все це дозволяє — доти у столиці немає шансів на нормальний розвиток”, — констатують автори матеріалу.

Наостанок вони закликають НАБУ рішуче зайнятися справами по київському транспорту та й загалом — по столичним справам.

“І розпочати варто з візиту до бізнес-центру IQ, бо саме там, у офісах Дениса Комарницького і Артура Палатного, вирішується доля бюджетних мільярдів. Місто має очиститися від корупції, її провідники мають бути покарані! А награбовані ними статки — передані на потреби ЗСУ, бо це сьогодні — найважливіше”, — резюмується в розслідуванні.

54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Facebook
LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

При полном или частичном использовании материалов сайта, ссылка на «Версии.com» обязательна.

Всі інформаційні повідомлення, що розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна

Напишите нам