Титарчук протестует против преступной халатности власти

Титарчук протестует против преступной халатности власти

Кандидат у мери Києва від Союзу Лівих Сил Валерій Татарчук, який раніше зняв свою кандидатуру на користь кандидата від Блоку Литвина Віктора Пилипишина, висловив протест проти халатності та порушень правових норм з боку влади, у зв’язку з тим, що його прізвище не було викреслене із виборчого бюлетеню.

«Оскільки нас з Віктором Пилипишиним єднає спільність поглядів та однакові підходи до вирішення багатьох проблем, я вирішив зняти свою кандидатуру на його користь, подав відповідну заяву до ТВК та оприлюднив це рішення в пресі, - відзначив Валерій Титарчук - Але сьогодні у бюлетені напроти свого прізвища я не побачив позначки «Вибув», що можна розцінювати або ж як звичайну халатність, або ж як злочинну провокацію.

Очевидно, комусь не подобається єднання людей, які розуміються на столичних проблемах, адже серед столичних політиків більше поціновують чорний піар та брудні технології, ніж професійну роботу. Тому я ще раз заявляю про незмінність своєї позиції. Я цілком підтримую Віктора Пилипишина і буду домагатися покарання винних у порушенні не лише моїх особистих прав, як виборця, але й прав усіх киян».