Участники благотворительного бильярдного турнира подарят детям настоящий праздник на День Святого Николая

Участники благотворительного бильярдного турнира подарят детям настоящий праздник на День Святого Николая

14 жовтня 2011 року відбувся другий щорічний благодійний кубок Молодих регіонів з більярду. Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молоді регіони» організувала благодійний турнір до Дня Святого Миколая, аби зібрати кошти та подарувати дітям справжнє свято.

У більярдному клубі Status змагалися учасники, кожен із яких зробив внесок у фонд, аби допомогти дітям радісно відсвяткувати зимові свята. Змагання проходили за олімпійською системою. Цього року у турнірі взяли участь Голова ВМГО «Молоді регіони», народний депутат Андрій Пінчук; Перший заступник Голови ВМГО «Молоді регіони», народний депутат Віктор Янукович; Перший заступник Голови ВМГО «Молоді регіони», народний депутат Максим Луцький; Заступник Голови ВМГО «Молоді регіони», народний депутат Олександр Зац та багато інших.

В результаті акції вдалося зібрати 40 тисяч гривень.

Переможцем турніру став народний депутат Віктор Янукович, який виграв путівку на відпочинок у Греції та передав її фонду дитячого будинку у Фастові.

«Турнір пройшов у дружній атмосфері, хоча насправді за перемогу розгорілася запекла боротьба. Усі учасники показали високий рівень майстерності, проте на крок попереду виявився Віктор Вікторович та отримав заслужену перемогу», - вважає Андрій Пінчук.

«Благодійний турнір з більярду став вже доброю традицією для ВМГО «Молоді регіони». Це вже другий турнір. Ми у спортивній боротьбі гарно проводимо час та збираємо кошти для допомоги дітям. До зустрічі наступного року!», - розповів Віктор Янукович.

19 грудня 2011 року за допомогою цих коштів активісти ВМГО «Молоді регіони» привітають дітей хворих на ДЦП, дітей сиріт з усіх дитячих будинків міста Фастова Київської області та дітей з проблемних сімей. Об 11:00 350 дітей відвідають Фастівський драматичний театр. Вистава – це спеціальний подарунок до Дня Святого Миколая.