Ефремов заявляет, что в Украине начались политические репрессии

Ефремов заявляет, что в Украине начались политические репрессии

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє, що в Україні почалися політичні репресії. Як передає УНІАН, про це він заявив на засіданні Погоджувальної ради.

Звертаючись до в.о. президента, голови ВР Олександра Турчинов, Єфремов сказав: «На жаль, політичні репресії почалися, Олександре Валентиновичу, і про це треба говорити відверто. Щодня у нас відбувається затримання когось або з чиновників, які працювали, або з політичних мотивів», - сказав Єфремов.

При цьому він додав, що колишніх чиновників затримують з порушенням законних процедур.

«І суспільству не дається ніякого сигналу, чому це відбувається, і найголовніше, як говорять адвокати, що виникають питання затримання без відповідних юридичних процедур», - сказав Єфремов.

Нагадаємо, Київська обласна організація Партії регіонів та низка народних депутатів від ПР у зв’язку із незаконним затриманням Євгена Бакуліна виступили з вимогою до діючої влади припинити політичні репресії в країні.

«Сьогоднішня влада, очевидно, взяла на озброєння усі незаконні репресивні методи, проти яких сама й виступала. Особливо цинічним виглядає незаконне затримання Євгена Бакуліна і силове захоплення приміщення НАК «Нафтогаз України» якраз у той день, коли прем'єр-міністр України підписав політичну частину угоди про асоціацію з Європейським Союзом, де задеклароване суворе дотримання законності і демократичних цінностей. Але дії нинішньої влади свідчать про протилежне: нездатні знайти справжніх фігурантів корупційних схем у нафтогазовій галузі, вирішити питання із втратою територій, засиллям банд формувань у регіонах України, підконтрольні владі правоохоронні органи розпочали переслідування людей, які чесно продовжують виконувати свій професійний обов'язок, але є неугодними з політичних мотивів», - говориться у заяві Київської обласної організації ПР.

У свою чергу, народний депутат від Партії регіонів Сергій Тігіпко на своїй сторінці у Фейсбук наголосив, що в країні почалися політичні репресії та переслідування інакомислячих та назвав арешт Євгена Бакуліна абсурдним.

«Абсурдним виглядає і арешт Євгена Бакуліна: людина перебувала на робочому місці, ні від кого не переховувалася. Не зупинило слідчих і те, що Бакуліну стало погано і довелося викликати «швидку», - підкреслив Сергій Тігіпко.