Чому капає кондиціонер і що робити у подібній ситуації?

Ремонт кондиционера

Кондиціонер – обладнання яке рятує у спекотні дні приємною прохолодою. Однак, деякі власники можуть стикатися з ситуацією, коли капає вода з кондиціонера.

І не завжди користувач розуміє, що робити у цій ситуації, та до кого звертатися за допомогою. Особливо неприємно, коли не просто капає вода, але й смердить з кондиціонера. В такому випадку доводиться негайно щось робити.

Чому з кондиціонера капає вода?

При використанні систем охолодження досить часто виникає проблема капання води. І найчастіше рідина надходить з внутрішнього блоку.

Кондиціонер, або охолоджує, або зігріває повітря створюючи приємний мікроклімат у приміщенні. У зв’язку з постійними перепадами температури може утворюватися конденсат. При правильній установці обладнання вода буде надходити в спеціальну місткість, після цього до каналізації, або на вулицю. Однак можуть виникати несправності, які призводять до проблем з обладнанням.

Причина, чому смердить кондиціонер, так капає вода може бути у наступному:

  • Обладнання давно не чистили. Експерти стверджують, що необхідно регулярно здійснювати чистку кондиціонера, адже ігнорування даного правила може не тільки призвести до протікання обладнання, але й нашкодити людському здоров’ю.
  • Обмерзання спричинене витіканням фреону. У такому випадку необхідно здійснити заправку фреоном.
  • Забруднення дренажної трубки. Подібна ситуація виникає у зв’язку з тим, що туди залітають комахи, особливо коли на вулиці спостерігається підвищена вологість.
  • Неправильний монтаж обладнання. Це також може призвести до виникнення у майбутньому серйозних проблем у роботі кондиціонера.

У будь-якому з даних випадків правильним рішенням буде почистити кондиціонер. Подібні дії виконаються при замовленні послуги профілактика кондиціонерів у сервісному центрі.

Як розв’язувати дану проблему?

Більшість проблем з обладнанням трапляється через економію власника на установці, ремонті й обслуговуванні. Проте, кондиціонер – не дешева техніка, тому не варто проводити над нею експерименти, адже це призведе не лише до скорочення продуктивності, але й повного виходу з ладу.

Почистити кондиціонер Київ ви можете у сервісному центрі «Чисте повітря». Спеціалісти компанії готові здійснити обслуговування та всі необхідні дії, які будуть запобігати виникненню у майбутньому проблем.

Досить часто користувачі не звертаються до спеціалістів, оскільки впевнені, що почистити кондиціонер ціна обійдеться дорого. Однак компанія пропонує доступні послуги, скористатися якими може кожен користувач.

54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в linkedin
LinkedIn
Поделиться в twitter
Twitter

При полном или частичном использовании материалов сайта, ссылка на «Версии.com» обязательна.

Всі інформаційні повідомлення, що розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна

Напишите нам