Електронні чи друковані: яким книжкам віддати перевагу?

Книга

Сьогодні все більш популярною стає думка, що друковані книжки – це чи не минуле століття: зовсім не модно та не актуально. Однак співробітники книжкових магазинів можуть легко заперечити це твердження, адже саме вони щодня обслуговують тисячі покупців в офлайн магазинах та обробляють безліч інтернет-замовлень. Більше того: такі «акули» книжкового ринку, як, приміром, магазин «Книгарня «Є» можуть дати відповідь на питання, які саме переваги мають друковані книжки перед електронними.

Переваги друкованих книжок

Перша ж фраза, яку майже всі намагаються використати на користь вибору електронних книжок, стосується матеріальних витрат. Мовляв, занадто дорого коштують паперові носії інформації, щоб звичайні люди могли їх купувати у достатній кількості. Насправді, це не зовсім так. Звісно, гарно ілюстроване, надруковане на дорогому папері подарункове видання «Гаррі Поттер і кубок вогню» просто не може коштувати дешево, але, в цілому, придбання двох-трьох книг щомісячно цілком по кишені кожній родині.

До речі, практика продажу електронних книг далеко не нова, та й ціна іноді не набагато менша, ніж за друковані примірники, а от натрапити на шахраїв чи елементарні технічні проблеми оплати в таких випадках значно простіше.

Ще одна перевага, яка лежить просто на поверхні, — це елементарне естетичне задоволення. Гортати нову книгу, сторінки якої ще зберігають неповторний запах типографської фарби, — це відчуття не можна порівняти ні з яким іншим.

Переваги електронних книг

Насправді, жодна людина, яке йде в ногу із сучасністю, не стане заперечувати, що електронні книги, так би мовити, мають право на життя. По-перше – для їх виготовлення не потрібні дерева, що не може не порадувати прибічників екології. По-друге – взяти із собою у далеку дорогу смартфон чи планшет набагато легше, ніж друкований примірник книги або декількох. Крім того, читати з екрану гаджету можливо навіть при відсутності освітлення, що особливо актуально при подорожі автобусом чи поїздом на довгі відстані.

Висновок зі всього сказаного можна зробити досить простий: будь-які суперечки з приводу того, якою саме повинна бути книга, недоречні. Найголовніше – читати, споживати нову й нову інформацію, і неважливо, яким чином вона до вас потрапить. А якщо ж ви все-таки зупинитесь на друкованих виданнях, зверніться до інтернет-магазину book-ye.com.ua, де ви зможете знайти книги будь-якого напряму та жанру як українських, так і зарубіжних письменників.

54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в linkedin
LinkedIn
Поделиться в twitter
Twitter

При полном или частичном использовании материалов сайта, ссылка на «Версии.com» обязательна.

Всі інформаційні повідомлення, що розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна

Напишите нам